Biznes plany

Czy wiesz, że?

Wiele wspaniałych pomysłów nie zostałoby zrealizowanych z sukcesem, gdyby nie korekty planowanych działań dokonywane na etapie tworzenia biznes planu?

Zmiany na etapie planowania nic nie kosztują, natomiast zmiany na etapie realizacji, kosztują często zmianę planów.

Każde przedsięwzięcie biznesowe wymaga przygotowania biznes planu, tak aby już na wstępie mieć pewność, że podejmowane działania przyniosą spodziewany efekt finansowy.

Przygotowanie biznes planu wymaga:

  • znajomości branży, której biznes plan dotyczy,
  • wiedzy na temat zasad budowania biznes planów,
  • znajomości przepisów księgowych, podatkowych, bankowych dotyczących danego obszaru.

W przypadku finansowania zewnętrznego banki oczekują od przedsiębiorcy spójnego biznes planu, który zagwarantuje instytucji kredytującej zwrot pożyczonych środków. Jest to szczególnie ważne przy inwestycjach developerskich, które są przedsięwzięciami wymagającymi skoordynowania wielu różnych działań, a co za tym idzie zapewnienia całej inwestycji wymaganej płynności w tym m.in. pozyskaniem właściwego finansowania.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu biznes planu dla swojego przedsięwzięcia śmiało możesz zwrócić się z tym do nas. Wspólnie omówimy założenia planowanej inwestycji i pomożemy lub przygotujemy właściwy biznes plan, który będzie mógł stanowić podstawę ubiegania się o dofinansowanie zewnętrzne.

📞 665 020 166 📞 506 396 499 📧 biuro@nek1.pl 🏢 Biuro główne: Łódź ul. Zgierska 42A (I piętro)

X