Usługi notarialne/prawne

Czy wiesz, że?

  • Ta sama czynność notarialna w jednej Kancelarii może kosztować kilkukrotnie więcej niż w innej – tak duże są tzw. „widełki” w ramach, których mogą ustalać ceny Kancelarie. Warto porównywać, warto korzystać z miejsc polecanych, aby niepotrzebnie nie przepłacać.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług Notariusza czy Prawnika, a nie wiesz, gdzie się w tej sprawie udać chętnie polecimy Ci sprawdzone Kancelarie, z którymi współpracujemy od lat i co do których mamy pewność, że świadczą usługi profesjonalnie i optymalnie pod względem kosztów. Wszyscy Klienci, którzy do tej pory skorzystali z naszych poleceń byli zawsze bardzo zadowoleni i dziękowali nam za kontakt.

Nie zawsze jednak mamy możliwość wyboru Notariusza np. kupując mieszkanie od Developera często już w pakiecie z kupnem mieszkania jesteśmy zobligowani skorzystać z usług wyznaczonej Kancelarii Notarialnej. Wbrew pozorom jest jednak bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż Kancelaria, która obsługuje danego developera, zna dobrze przedmiotową nieruchomość, ma bieżacy kontakt z developerem i cały proces odbywa się wówczas sprawnie i szybko.

Jeśli tylko mamy możliwość wyboru Kancelarii Notarialnej, to warto porównywać. Nam zależy zawsze na optymalizacji kosztowej wszystkich usług z których musi skorzystać w danej sytuacji Klient, dlatego jeśli tylko możemy staramy się pomóc udzielając koleżeńskich poleceń.

📞 665 020 166 📞 506 396 499 📧 biuro@nek1.pl 🏢 Biuro główne: Łódź ul. Zgierska 42A (I piętro)

X